TO NAJLEPŠIE Z NÁS

To najlepšie z nás je prvá výberovka tých najkrajších slovenských hitov obľúbenej kapely Peter Bič Project, ktorý vyšiel pod záštitou vydavateľstva Universal Music v septembri 2023. Po úspechoch, ktoré im priniesli albumy Labyrint a Hlava, sa skupina rozhodla vydať po prvýkrát prierez svojej hudobnej tvorby okrem streamingových platforiem aj na vinyle.

Obľúbené hity prvýkrát na LP: To najlepšie z nás

„Rozhodli sme sa urobiť prierez obdobím, ktoré považujem za naozaj veľmi úspešné pre skupinu. Som naozaj veľmi rád, že z mnohých pesničiek sa stali hity, ktoré spoločne s nami spievajú na koncertoch aj naši poslucháči, fanúšikovia a za to im veľmi pekne ďakujeme. A keďže sme ešte žiaden album nevydali ako vinyl, rozhodli sme sa práve pre tento typ nosiču,“ hovorí o LP-čke Peter Bič. „Mám z toho radosť, je ta taký ďalší pomyselný krok v pôsobení skupiny. Výber jednotlivých skladieb nebol ľahký a všetky by sa nám na album nezmestili,“ hovorí s úsmevom Peter.

Open in Spotify

Maky sú darčekom pre fanúšikov Peter Bič Project

Dvanástku obľúbených slovenských hitov otvára singel "Maky", ktorý kapela predstavila ešte začiatkom roka. „Pieseň Maky je taký malý darček pre našich fanúšikov,“ povedala na margo skladby speváčka Viktória. „Spolupracovali sme na nej s producentom Lacom Rychtárikom, čo piesni dodalo nový rozmer. K piesni sme taktiež nahrali videoklip s osvedčeným Jarom „Jarisom“ Vaľkom,“ dodal líder kapely Peter Bič.

 

Album To najlepšie z nás
Album To najlepšie z nás

ZOZNAM PIESNÍ

 1. Maky
 2. Hlava
 3. Sekera
 4. Chalúpka
 5. Všetko bude fajn
 6. Tam za tou bránou
 7. Nedívaj sa tak
 8. Čoskoro
 9. Z výšky
 10. Máj
 11. Skúšame sa nájsť
 12. Stoj