Hornád sa dočkal poetického klipu!

Peter Bič Project album Hlava

Skupina Peter Bič Project pripravila poetický videoklip ku skladbe Hornád V roku 2021 predstavila obľúbená slovenská kapela Peter Bič Project svojim fanúšikom úplne nový album … čítať viac

Nový album HLAVA

Peter Bič Project album Hlava

HLAVA. To je názov nášho nového albumu, ktorý Vám predstavíme už o pár dní, 12.11. Bude na ňom 16 piesní, na ktorých sme pracovali 2 … čítať viac

Peter Bič Project vyhrali OTO a vyrazili na turné

Kapela Peter Bič Project sa pripravuje na koncerty jesenného turné s názvom Labyrint Tour 2020. Turné sa malo konať už v apríli, ale všetky koncerty sa presunuli kvôli koronavírusu.

“V zásade sa nič nemení, my sme už turné mali nachystané na jar. Všetko sme mali pripravené, možno niečo pribudne, ale nechcem prezrádzať. Viki poriadne cvičí na trúbku, takže veríme, že to všetko vyjde”: hovorí zakladateľ kapely Peter Bič.

“Zmena nastala akurát v Košiciach, lístky ostávajú, miesto sa mení. Pretože už bolo vypredané, a keďže sme na domácej pôde, ľudia nám písali, že sa chcú dostať na náš koncert, tak sme sa rozhodli koncert presunúť do väčšieho priestoru. A to do Kunsthalle. A to je fajn správa”: dodáva Peter Bič.