Naša prvá výberovka „To najlepšie z nás“ je vonku!

Po úspechoch, ktoré im priniesli albumy Labyrint a Hlava, sa skupina Peter Bič Project rozhodla vydať po prvýkrát prierez svojej hudobnej tvorby. Pre fanúšikov tak pripravili novinku To najlepšie z nás, ktorá mapuje ich najväčšie slovenské hity a okrem streamingových platforiem aktuálne vychádza aj na vinyle. Zakúpiť si ju môžete priamo na tomto linku.

Obľúbené hity prvýkrát na LP: To najlepšie z nás

„Rozhodli sme sa urobiť prierez obdobím, ktoré považujem za naozaj veľmi úspešné pre skupinu. Som naozaj veľmi rád, že z mnohých pesničiek sa stali hity, ktoré spoločne s nami spievajú na koncertoch aj naši poslucháči, fanúšikovia a za to im veľmi pekne ďakujeme. A keďže sme ešte žiaden album nevydali ako vinyl, rozhodli sme sa práve pre tento typ nosiču,“ hovorí o LP-čke Peter Bič. „Mám z toho radosť, je ta taký ďalší pomyselný krok v pôsobení skupiny. Výber jednotlivých skladieb nebol ľahký a všetky by sa nám na album nezmestili,“ dodáva s úsmevom Peter.

Open in Spotify

Nová hudba, živý album a plánované turné Peter Bič Project

Rovnako prezradil aj ďalšie plány do konca roka. „Pracujeme na nových pesničkách a pripravujeme sa na jesennú časť nášho turné, kde si môžeme pozrieť reakcie nášho publika na nové skladby. Zároveň by sme chceli ešte priniesť záznam z našich jarných koncertov. A niekde medzi tým, by sme ešte chceli natočiť klip k novinke, ktorú pomaly finalizujeme. Je toho naozaj dosť!“ konštatuje na záver Peter Bič.

Výberovka Peter Bič Project: To najlepšie z nás

 


Zoznam skladieb

Strana A

Maky
Hlava
Sekera
Chalúpka
Všetko bude fajn
Tam za tou bránou

Strana B

Nedívaj sa tak
Čoskoro
Z výšky
Máj
Skúšame sa nájsť
Stoj