Nový singel Maky poteší fanúšikov

Skupina Peter Bič Project už o pár týždňov vyráža na svoje koncertné turné s názvom Peter a Viktória. Okrem príprav na turné stihli pre fanúšikov pripraviť čerstvú hudobnú novinku „Maky“. Tú špeciálne odpremiérovali spoločne s celou kapelou v Ranných novinách TV JOJ. Neskôr sa o piesni líder kapely Peter Bič a speváčka Viki, porozprávali v živom vysielaní rádia VIVA s moderátorom Tomášom Juríčkom a v rádiu Regina s Richardom Šümeghym.

 

Maky sú darčekom pre fanúšikov

„Pieseň Maky je taký malý darček pre našich fanúšikov. Je to prvá pieseň, ktorú sme nahrali na náš pripravovaný album, ktorý chystáme na jeseň,“ hovorí na margo piesne Viktória. „Spolupracovali sme na nej s producentom Lacom Rychtárikom, čo piesni dodalo nový rozmer. K piesni sme taktiež nahrali videoklip s osvedčeným Jarom „Jarisom“ Vaľkom. Tešíme sa, že už onedlho ju našim fanúšikom zahráme aj naživo na našom jarnom turné Peter a Viktória,“ dodáva Peter Bič.

Videoklip si môžete pozrieť na tomto linku.

Peter Bič Project sa chystajú na turné

Od 14. marca kapela Peter Bič Project svojim fanúšikom predstaví svoju staršiu, ale aj úplne novú tvorbu až v 9 slovenských mestách: Prešov, HumennéPrievidzaZvolenMartinBratislavaDolný KubínŽilina a Košice. V rámci živých vystúpení predvedú nový koncertný program, kde zaspievajú známe hity ako „Stoj“, „Čoskoro“ či „Všetko bude fajn“. Ten pochádza z ich posledného albumu HLAVA.

„Turné sa síce volá Peter a Viktória, ale budeme v kompletnom zložení ako celá kapela, takže to rozhodne nebude iba koncert vo dvojici. Poctivo cvičíme, pripravujeme program a robíme všetko preto, aby sme boli v perfektnej forme,“ hovorí Bič. „Minulý rok sme hrali naozaj veľa koncertov, ale naše turné bude odlišné od toho, čo mohli ľudia vidieť minulý rok na našich vystúpeniach,“ uzatvára.

Lístky na jarné turné Peter a Viktória sú stále v predaji.