Peter Bič Project vyrážajú na jarné turné „Peter a Viktória“

Peter Bič Project prichystali pre svojich fanúšikov nový koncertný program – jarné turné „Peter a Viktória“. S ním sa už v prvej polovici marca predstavia v niekoľkých slovenských mestách. Turné začne 14. marca 2023 v Prešove a nasledovať budú mestá: Humenné, Prievidza, Zvolen, Martin, Bratislava, Dolný Kubín, Žilina a Košice.

Kapela má na konte päť štúdiových albumov a niekoľko obľúbených slovenských hitov. V roku 2021 predstavili ich doposiaľ najnovší album Hlava, ktorý celkom obsahuje 16 piesní. Nachádzajú sa na ňom hity ako rovnomenný singel „Hlava“, „Chalúpka“ či „Máj“. Jedna z najhranejších a najobľúbenejších skupín získala pred dvoma rokmi, v roku 2019, prestížnu cenu OTO, ale tiež aj cenu SOZA za najhranejšiu skladbu v slovenských rádiach za rok 2020 (s piesňou „Stoj“). Tá pochádza z albumu Labyrint, ktorý Peter Bič Project vydali v roku 2019.

Pripravované turné so sebou prinesie aj dávku starších hitov kapely Peter Bič Project. Fanúšikom kapela z obľúbeného albumu Labyrint predstaví všetkým známe hity ako spomínané „Stoj“, „Čoskoro“ alebo „Nedívaj sa tak“.

„I napriek tomu, že sme počas minulého roka, veľa koncertovali, rozhodli sme sa ešte vyraziť na turné do miest, kde sme minulý rok nehrali. Prípadne aj tam, kde sme sa sľúbili vrátiť sa,“ hovorí Peter Bič. „Pripravujeme aj nový koncertný program, kde by sme určite chceli predstaviť našim poslucháčom aj nové pesničky. Tie pripravujeme na ďalší album,“ uzatvára Peter.

Vstupenky na jarné turné Peter Bič Project – „Peter a Viktória“ sú v predaji.