Peter Bič Project odštartovali turné! Pripravili aj nový klip k piesni Sekera

Skupina Peter Bič Project odštartovala svoje jarné turné Peter a Viktória koncertom vo vypredanom kine Scala v Prešove. Hneď na úvod privítal divákov aktuálny singel a hudobná novinka „Maky„. Počas večera tak zaznelo množstvo hitov nielen z ostatného albumu HLAVA, ale aj z predchádzajúcej tvorby skupiny Peter Bič Project. Tiež nevynechali ani pieseň Sekera, ktorú krásne naspieval samotný Peter.

Sekera uzatvára album Hlava

„Pieseň Sekera dostala, ako posledná z albumu Hlava, aj svoju video podobu. Natáčali sme ju v krásnom zrube a okrem Viktórie a Ferka Jana v ňom účinkuje aj môj pes Ozzy. Nakrúcali sme ho spolu s Jarom „Jarisom“ Vaľkom v Nízkych Tatrách. Sekera symbolicky uzatvára obdobie albumu Hlava, pretože pracujeme na nových pesničkách, ktoré by sme radi vydali ešte v tomto roku,“ približuje Peter Bič.

Turné bude pokračovať aj v Čechách

Jarné turné skupiny sa tak presúva do ďalších slovenských miest, ale tiež aj do susedného Česka. „Stále častejšie dostávame otázky, kedy sa predstavíme aj v Čechách, takže naše turné bude pokračovať v apríli v Brne a Olomouci, a na to sa tiež veľmi tešíme!“ uzatvára líder kapely Peter.

Peter a Viktória – Jarné turné 2023

Kapela aktuálne vystupuje až v 9 slovenských mestách: PrešovHumennéPrievidzaZvolenMartinBratislavaDolný KubínŽilina a Košice.

Lístky na jarné turné Peter a Viktória zakúpite tu.